Urlop w Zakopanem – jaki nocleg wybrać?

Wiele osób wybiera Zakopane, jako miejsce spędzenia całego urlopu. Dlaczego? Przede wszystkim, dlatego że południe naszego kraju gwarantuje nam latem ładniejszą pogodę niż północ. Morze powinno być na dole mapy, a góry na górze i wtedy wszystko byłoby w porządku.

Skoro jest jak jest to trzeba korzystać z atrakcji Zakopanego, jakie są dla nas przewidziane. Latem można będzie wykorzystać spacery po górach, a szlaków mamy naprawdę bardzo dużo. To, dlatego trzeba sprawdzić, na co mamy ochotę, ale również, na co mamy siłę. Pamiętajmy, że lato nie oznacza, że góry mogą się w kilkanaście minut nie zmienić, dlatego trzeba się do tego przygotować. Im wyżej i dalej wchodzimy tym bardziej trzeba będzie się do tego przygotować, a wtedy nie będziemy sprowadzać na siebie i innych żadnych problemów. Można również zostać w samym mieście i tam korzystać z mnóstwa atrakcji. Można odpoczywać na Krupówkach gdzie zjemy i coś wypijemy. Można wjechać kolejką na Gubałówkę i tam poczujemy jeszcze bardziej ten góralski klimat. Miejsc jest dużo, dlatego na pewno coś ciekawego znajdziemy i wybierzemy dla siebie i rodziny.

Góralski domek w Zakopanem czy apartament?

Będąc na urlopie w górach, w Zakopanem trzeba wybrać sobie do spania miejsce, które jest z tym regionem związane. Idealnym rozwiązaniem będzie góralski domek Szarotka. Ten domek składa się z dwóch poziomów, dzięki czemu pomieści maksymalnie sześć osób. W dziesięć minut można będzie dojechać do centrum miasta i wszystkich jego atrakcji. Z okien domku możemy podziwiać panoramę Tatry i Gubałówkę. Jest to miejsce wyjątkowe, dlatego każdy, kto wynajmie je będzie zadowolony. Goście mogą korzystać z trzech urządzonych sypialni oraz salonu. Jest również aneks kuchenny i łazienki. Wszystkie osoby chcące znaleźć góralski domek w Zakopanem mogą wejść na – apartamenty Zakopane. Tutaj znajdują się wszystkie najlepsze oferty, które na własny sposób będzie można dostosować do wszystkich swoich potrzeb. Nasz pobyt dzięki temu będzie o wiele przyjemniejszy.